تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

مقدمه

یکی از خدماتی که مجموعه حقوقدان به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد اموزش در زمینه آزمون های وکالت و سردفتری و قضاوت می باشد.

شیوه تدریس ما در خصوص آزمون وکالت

مجموعه حقوقدان به سرپرستی دکتر امیرنجات در زمینه موفقیت و قبولی در آزمون وکالت شیوه ای خاص و منحصر بفرد دارد که این شیوه  موسسه ما را متمایز از سایر موسسات می نماید.

1-روش تدریس

روش تدریس ما در خصوص آزمون وکالت و سردفتری و قضاوت به این نحو است که در دو الی سه جلسه اول کل دروس به صورت تشریحی و فشرده به دانشجو تدریس داده می شود. علاوه بر آن روش صحیح مطالعه و حفظ کردن مطالب و تقویت حافظه نیز به ایشان تدریس می گردد.

1-1-دوره اول-تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت 

پس از پایان این دوره ، ازمونی استاندارد از دانشجو اخذ می گردد. در این آزمون اشتباهات دانشجو شناسایی می شود و  نقاط ضعف و قوت وی تشخیص داده می شود.

1-2- دوره دوم-تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت 

بر اساس روشهای خاص تدریس دکتر امیرنجات، منبعد روی نقاط ضعف دانشجو کار می شود.پس از پایان دوره دوم دانشجو از لحاظ سطح علمی، به سطح علمی مورد قبول دست می یابد که در همان سطح امکان قبولی وی در آزمون میسر می باشد.

1-3-دوره سوم

 پس از پایان دوره دوم، دوره سوم آغاز می شود و در این دوره نکات سخت تر به دانشجو آموزش داده می شود. در این دوره سعی می شود دانشجو برای اخذ رتبه در آزمون های فوق آماده گردد.

2- امکانات آموزشی و مکان تدریس

مکان تدریس در سعادت آباد ، ابتدای بلوار دریا می باشد. ویژگی مجموعه ما این است که اولا دانشجو برای گذران دوره آموزشی گزینش می گردد و پس از قبولی امکان گذران دوره های ما را دارد.

همچنین کلاس های ما به صورت سه الی چهار نفره برگزار می شود  و دانشجو از خدمات پشتیبان و خدمات روانشناسی مجموعه حقوق دان در جهت ارتقاء انگیزه نیز بهره مند می گردد.

3- اساتید ما

در هر درس  سعی شده از اساتید و چهره های به نام استفاده شود. علاوه بر آن  دوره سوم دوروس  مدنی و تجارت و آئین ددرسی مدنی که همان بخش فشرده  نام گذاری شده توسط آقای دکتر امیرنجات تدریس می شود. سایر دوروس نیز توسط اساتید به نامی همچون آقای دکتر اسکندر زاده ارائه می شود.تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت 

در پایان خاطر نشان می شود با روش منحصر به فرد و ارائه امکانات ویژه به دانشجو، هدف ما صرفا قبولی دانشجو نیست بلکه هدف اخذ رتبه زیر 20 نفر  توسط دانشجو در آزمون های وکالت، سردفتری و قضاوت می باشد.تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)