سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

بهترین وکیل طلاق

ممکن است شما نیاز به وکیل طلاق داشته باشید. اما منظور از بهترین وکیل طلاق کیست؟ بهترین وکیل طلاق کسی است که سوابق متعددی در دعاوی طلاق داشته باشد. شما می توانید در این خصوص با آقای دکتر امیرنجات تماس بگیرید و مشاوره طلاق بگیرید.

آقای دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری می باشند و به نوعی با بیش از 500 پرونده در حوزه خانواده و طلاق این آمادگی را دارند که در خصوص دعاوی طلاق به شما کمک کنند.

شما می توانید با شماره 02186129208 تماس بگیرید و با آقای دکتر امیرنجات وقت مشاوره حضوری داشته باشید.

در حال حاصر روند انجام طلاق بدین گونه است که پس از ثبت طلاق  موضوع به مشاوره می رود. بنابر این قبل از مراجعه به مشاور نمی توانید دادخواست طلاق بدهید. اما ما طلاق توافقی را با راههای بهتر برای شما انجام می دهیم.

کافی است با ما تماس بگیرید.

بهترین وکیل طلاق
بهترین وکیل طلاق

طلاق ، که به عنوان انحلال ازدواج نیز شناخته می شود ، روند خاتمه ازدواج یا اتحادیه زناشویی است. [1] طلاق معمولاً مستلزم ابطال یا سازماندهی مجدد وظایف و مسئولیتهای حقوقی ازدواج است و به این ترتیب پیوندهای ازدواج بین زوجین متاهل تحت حاکمیت قانون کشور یا ایالت خاص حل می شود. قوانین طلاق در سراسر جهان بسیار متفاوت است ، [1] اما در بیشتر کشورها طلاق مستلزم مجازات دادگاه یا مقامات دیگر در یک روند قانونی است که ممکن است شامل موارد مربوط به توزیع اموال ، حضانت کودک ، [2] نفقه باشد. پشتیبانی همسر) ، دیدار / دسترسی کودک ، زمان والدین ، ​​حمایت از کودک و تقسیم بدهی. در بیشتر کشورها ، تک همسری طبق قانون الزامی است ، بنابراین طلاق به هر شریک سابق اجازه می دهد تا با شخص دیگری ازدواج کند.

هنگامی که آنهایی که در یک رابطه عرفی شکسته می شوند ، آن را جدایی می گویند ، نه طلاق. [3]

طلاق با فسخ متفاوت است ، که طلاق را باطل اعلام می کند ، با جدایی قانونی یا جدایی حقوقی (روال قانونی که یک زوج متاهل می توانند در حالی که در ازدواج قانونی باقی مانده اند ، جدایی de facto را رسمیت دهند) یا با جدایی حقوقی (روندی که در آن همسران به طور غیر رسمی زندگی مشترک را متوقف می کنند) دلایل طلاق ، از ناسازگاری جنسی یا عدم استقلال برای یک یا هر دو همسر و یا درگیری شخصیت متفاوت است. [4]

تنها کشورهایی که اجازه طلاق نمی دهند ، فیلیپین ، شهر واتیکان و وابستگی ولیعهد انگلیس از سارک هستند. [5] در فیلیپین ، طلاق برای فیلیپین های غیرمسلمان قانونی نیست ، مگر اینکه زن یا شوهر بیگانه باشند و شرایط خاصی را برآورده سازند. [6] شهر واتیکان یک کشور کلیسایی است که هیچ روشی برای طلاق ندارد. کشورهایی که به تازگی طلاق قانونی داده اند عبارتند از: ایتالیا (1970) ، پرتغال (1975) ، برزیل (1977) ، اسپانیا (1981) ، آرژانتین (1987) ، [7] پاراگوئه (1991) ، [8] کلمبیا (1991 * [8 ] [9]) ، آندورا (1995) ، [10] ایرلند (1996) ، شیلی (2004) [11] و مالت (2011).

بررسی اجمالی
زمینه های طلاق از کشور به کشور دیگر متفاوت است. ممکن است ازدواج به عنوان یک قرارداد ، یک وضعیت یا ترکیبی از این موارد دیده شود. [12] در صورت عقد قرارداد ، امتناع یا ناتوانی یك همسر از انجام تعهدات مقرر در قرارداد می تواند زمینه ای برای طلاق برای همسر دیگر باشد. در مقابل ، در بعضی از کشورها (مانند سوئد ، [13] فنلاند ، [14] استرالیا ، [15] نیوزلند) ، [16] طلاق کاملاً بدون تقصیر است. بسیاری از حوزه های قضایی گزینه طلاق بدون تقصیر و همچنین طلاق در تقصیر را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، در بسیاری از ایالت های آمریکا (به زمینه های طلاق (ایالات متحده) مراجعه کنید) این مورد است.

گرچه قوانین طلاق بین حوزه های قضایی متفاوت است ، اما دو طلاق اساسی در مورد طلاق وجود دارد: تقصیر مبتنی بر تقصیر و عدم تقصیر. با این حال ، حتی در برخی از حوزه های قضایی که نیازی به طرف برای ادعای تقصیر شریک زندگی خود ندارد ، یک دادگاه همچنان ممکن است رفتار طرفین را هنگام تقسیم اموال ، بدهی ها ، ارزیابی حضانت ، تمهیدات مراقبت مشترک و پشتیبانی در نظر بگیرد. در بعضی از حوزه های قضایی ممکن است یک همسر مجبور شود هزینه وکالت همسر دیگری را بپردازد. [17]

قوانین بسته به دوره انتظار قبل از طلاق موثر است. همچنین ، شرایط اقامت متفاوت است. با این حال ، مسائل تقسیم اموال به طور معمول توسط قانون صلاحیت قضایی که ملک در آن قرار دارد تعیین می شود. [18]

در اروپا ، قوانین طلاق از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و این نشان دهنده سنتهای مختلف حقوقی و فرهنگی است. در برخی از کشورها ، به ویژه (اما نه تنها) در برخی از کشورهای کمونیست سابق ، طلاق را می توان فقط در یک زمینه کلی “تفکیک ناپذیر ازدواج” (یا یک فرمول مشابه) بدست آورد. با این وجود ، آنچه چنین “شکست” ازدواج را تشکیل می دهد ، بسیار متفاوت از صلاحیت تا صلاحیت ، از تعبیرات بسیار لیبرال (به عنوان مثال هلند) [19] گرفته تا موارد کاملاً محدود کننده (مثلاً در لهستان) باید “غیرقابل بازگشت و قابل تفسیر” باشد. تجزیه کامل زندگی زناشویی ، “اما محدودیت های زیادی برای اعطای طلاق وجود دارد). [20] [21] جدایی در برخی از اروپا زمینه طلاق را تشکیل می دهد

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)