وکیل طلاق در شهریار

وکیل خوب برای طلاق در شهریار+بهترین+ارزان

ساکن شهریار هستید وکیل طلاق در شهریار احتیاج دارید؟ این مقاله را بخوانید که بسیار برایتان مفید می باشد. همچنین میتوانید از خدمات حقوقی طلاق ما در شهریار با مراجعه به دفتر ما در اندیشه فاز یک ساختمان فدک یا تماس مشاوره حقوقی طلاق با شماره استفاده کنید برای ارتباط با بهترین وکیل طلاق شهریار با شماره   02165508754 تماس بگیرید.

وکیل خوب طلاق در شهریار کیست

اولین نهاد خانواده که هر شخصی در جامعه وارد آن می شود.خانواده است که این موضوع شامل تمامی افراد می شود .خانواده با ازدواج مرد و زن شکل میگیرید.و سپس با به دنیا آمدن فرزندان نهاد اجتماعی گسترش پیدا میکند .احترام به یکدیگر اول در خانواده به وجود می آید و بعد آن به جامعه سوق داده می شود ،به عبارتی تمامی اعضای یک خانواده نسبت به هم دارای تکالیف و حقوقی هستند.

اگر رعایت نشود موجب ایجاد دعاوی و همچون فروپاشی خانواده می شود.و این امر در سطح جامعه هم پیامد ناگواری  به همراه دارد .از نظر لغوی طلاق به معنای رها شدن است.. هر ازدواجی ممکن است ; آینده‌ی خوشی نداشته باشد و بر این اساس است که نهاد طلاق پیش بینی شده است. تا زوجین به صورت شرعی بتوانند به ازدواج خود خاتمه دهند که این موضوع مانند دیگر اعمال حقوقی. راه و روش خود را دارد برای طی کردن . با توجه موارد ذکر شده و همچنین افزایش اختلافات خانوادگی وجود یک وکیل خوب جایز است. در ادامه به برسی و شرح وظایف و ویژگی آن میپردازیم با ما همراه باشید .

بهترین وکیل طلاق در شهریار
بهترین وکیل طلاق در شهریار

ویژگی وکیل خوب برای طلاق در شهریار

وکیل خوب طلاق شهریار باید یک شخص عادل ، رازدار و امانت دار باشد و نسبت به حل مشکلات احساس مسئولیت کند .امر طلاق برای زوج یا زوجه میتواند خیلی طاقت فرسا و دردناک باشد .باید این را بدانیم که در این شرایط سخت و مشکلات روحی و اجتماعی مسائل حقوقی و پیچیدگی های قانونی هم وجود دارد که میتواند تاثیر زیادی در سخت شدن این پروسه داشته باشد .در این صورت حضور یک وکیل خوب و با تجربه بسیار ضروری است که انتخاب آن دقت زیادی میخواهد .یکی از مهمترین ویژگی های یک وکیل خوب که باید داشته باشد.علم ، تجربه ، سابقه ایی است که در امور مربوط به این مسئله کسب کرده است.

 همچنین برخورداری از معلومات و اطلاعات لازم در مورد حقوقی و مراحل دادرسی در دادگاه ویژگی یک وکیل خوب را به شمار می آید .علاوه بر تمام ویژگی های مذکور بهترین وکیل بایستی راستگو ،قابل اعتماد باشد. در حین انجام وظایف تمام سعی خود را به کار گیرد.تا موکلین به حقوق قانونی خود دست پیدا کنند .

وظایف وکیل خوب طلاق در شهریار چیست ؟!

وکیل طلاق در شهریار

۱. یکی از اصلی ترینش و مهم ترین وظیفه ایی که یک وکیل طلاق باید از آن بهره‌مند باشد.این است که به زوج یا زوجه مشاوره حقوقی ارائه کند.تا این مشاوره حقوقی بتواند نقش بسزایی در تصمیمات آنها داشته باشد.و تلاش کند برای صلح و مدارا میان زوجین .

۲. وظیفه یک وکیل و مشاوره حقوقی طلاق اخذ وکالت برای خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول است .

۳. شرکت در جلسات دادگاه است که در بسیاری از مواقع طرفین تمایلی برای شرکت در دادگاه ندادند.برای همین با ارائه یک وکالتنامه به وکیل می‌توانند به عنوان نماینده اصلی در مزایده ها شرکت کند .

۴. وکیل باید در این امور تحقیق و جمع آوردی اطلاعات کافی را داشته باشد تا بتواند از موکل خود دفاع کند. مطالعه و ارزیابی پرونده های مشابه در این مورد تا بتواند سرعت خود را در روند پیگیری پرونده و ارائه آن در زمان تعیین شده به دادگاه را داشته باشد .

انواع طلاق در شهریار(چند نوع طلاق داریم ؟!)

•رجعی
•بائن

طلاق بائن

بائن در لغت به معنی جدا شونده است در مثنوی آمده است :

پور سلطان گر بر او خائن شود           آن سرش از تن بدان بائن شود

طبق ماده ۱۱۴۴ قانون مدنی طلاق بائن در مقابلش طلاق رجعی را دارد.و به طلاقی گفته می شود برای مرد که حق طلاق با او بوده است و پس از ثبت طلاق حق رجوع نباشد و به عبارت دیگر پس از ثبت طلاق بائن امکان رجوع برای مرد وجود ندارد .

طلاق بائن چهار مورد دارد :
خلع و مبارات ،جدایی در زمانی باشد که زن یائسه شده باشد ،هر گاه طلاق در موقعی انجام شود که زن دوشیزه و باکره باشد ،طلاقی که پس از سه بار وصلت متوالی به عمل آید یعنی زن و شوهری سه بار ازدواج کنند یا رجوع کنند و طلاق بگیرند .

طلاق رجعی در شهریار

بر خلاف طلاق بائن در طلاق رجعی ; شوهر می تواند فقط در ایام عده به زن رجوع کند و طلاق را بر هم زند این را بدانید. همه طلاق ها رجعی هستند مگر مواردی که برای طلاق بائن آمده است .

خدمات وکیل خوب طلاق در شهریار چگونه است

وکیل طلاق در شهریار

یکی از شهرستان های مهم تهران شهرستان شهریار می باشد که در غرب استان تهران واقع است. از آنجایی که پرونده خیز است دارای دعاوی طلاق بسیاری می باشد .وکیل طلاق در شهریار که در زمینه حقوقی و طلاق از جمله طلاق توافقی که در دفتر ما کار می کند. خدمات حقوقی مناسبی را با ارائه بهترین کیفیت برای شما انجام می دهد .از جمله طلاق توافقی و طلاق زوجه را با بهترین حق الوکاله کمترین زمان ممکن برای شما انجام می دهد.

انجام طلاق توافقی توسط وکیل خوب  طلاق در شهریار چگونه است.

یکی از پرونده های زیاد مادر دفتر شهریار پرونده های مربوط به طلاق توافقی و طلاق از ناحیه زوجه می باشد.
در پرونده طلاق توافقی وکیل طلاق در شهریار دادخواست صدور گواهی عدم سازش می دهد.
افراد می توانند با مراجعه به دفتر ما و امضای توافق نامه در زمینه مهریه و حضانت و جهیزیه به سرعت انجام پرونده های طلاق توافقی را به ما بسپارند. کلیه این امور توسط وکیل متخصص طلاق در شهریار انجام می شود و پرونده ها در این زمینه به ایشان ارجاع می گردد.

مزایای اخذ وکیل خوب طلاق در شهریار

اگر شما وکیل متخصص طلاق در شهریار انتخاب کنید اول اینکه راه درست را پیموده آید و وقت و هزینه شما در آینده تلف نمی شود.دوم اینکه درصد نتیجه شما در انجام کار توسط وکیل بسیار بیشتر می شود.سوم اینکه نظر به اینکه دادگاه شهریار بسیار شلوغ هستند و دعاوی طلاق مدت ۶ ماه تا یک سال در این دادگاه ها منجر به صدور حکم میشود اخذ وکیل طلاق باعث می شود زمان کمتری اختصاص داده شود.شما با اخذ وکیل طلاق شهریار بسیار کمتر به دادگاه مراجعه میکنید و اعصاب تان از وضعیت اسفناک دادگاه کمتر خورد میشود.
همچنین یکی دیگر از ویژگی های مجموعه ما است که در دعاوی طلاق ابتدا سعی در صلح و سازش به برقراری مصالحه داریم.

مدارک مورد نیاز برای طلاق در شهریار

اگر قصد انجام طلاق یک طرفه طلاق توافقی در شهریار را داشته باشید. اول باید به دفتر ما در اندیشه شهریار مراجعه نمایید .همانطور که گفتیم ابتدا با سعی در برقراری مصالحه و سازش بین طرفین داریم. اگر نشد برای طرفین اقدام حقوقی انجام میدهیم .
چه در دعوای طلاق توافقی باید در دعوای طلاق از ناحیه زوج یا زوجه شما باید مدارکی از جمله عقدنامه و شناسنامه و کارت ملی یا رونوشت عقدنامه را با خود انجام دهید.

جدیدترین رویه طلاق در دادگاه

قوانین طلاق و رویه‌های معمول به آن در هر دادگستری ظاهر متفاوت است .برای مثال اگر وکیل طلاق توافقی در تهران اخذ کنید. یک ماه پروسه طلاق انجام می شود. اما اگر وکیل طلاق در دادگاه شهریار بخواهد اقدام انجام دهند. علاوه بر اطاله دادرسی شدید ایشان را به سامانه غربالگری یعنی همون سامانه تصمیم معرفی می نمایند. پس از آن باید به خاطر خدمات قضایی اجرای دادخواست طلاق به دادگاه مراجعه نماید .
بنابراین اگر شما زوجه هستید بسته انجام طلاق توافقی دارید بهتر است پس از مراجعه به وکیل طلاق در شهریار آدرس ثنا خود را عوض کنید تا دعاوی شما حسب مورد به دادسرای محلاتی آیا دادسرای ناحیه ۲ تهران ارجاع شود.

مراحل انجام طلاق توسط وکیل خوب طلاق در شهریار

مراحل زیر توسط وکیل طلاق در شهریار انجام می پذیرد:

1- مراجعه به دفتر ما واقع در اندیشه شهریار و اخذ مشاوره حضوری و برقراری جلسه صلح و سازش و در صورت عدم برقراری صلح و سازش اعطای وکالت
2- ثبت دادخواست طلاق توافقی دادخواست طلاق از ناحیه زوجه توسط وکیل و ارسال کد به موقع این جهت وکالتنامه الکترونیکی

3– تعیین وقت در دادگاه پس از تعیین وقت در دادگاه زوجین یا وکیل آنها در جلسه دادگاه شهریار حاضر می شوند و پس از ارائه ادله موضوع به مشاور ارجاع می شود و در نهایت حکم طلاق صادر می گردد.
لازم به ذکر است که اگر این پروسه توسط وکیل طلاق شهریار در تهران انجام شود و زمان آن به یک چهارم کاهش می یابد.

همچنین زن باید جهت تست عدم بارداری یا چنانچه ایشان باکره باشد. باید جهت تست گواهی بکارت در روز جلسه دادگاه حاضر شود و پس از اینها گواهی عدم سازش صادر می شود و پس از قطعیت رای طرفین به دفترخانه جهت اجرای صیغه طلاق مراجعه می نمایند.

سوالات متداول

انواع طلاق

انواع طلاق شامل طلاق بائن و طلاق رجعی است است که در طلاق بائن حق وجود ندارد .ولی در طلاق رجعی حق رجوع برای زوجه وجود دارد.

 مدت زمان طلاق توافقی

اصولا طلاق توافقی در شهریار در حدود شش ماه طول میکشد.

 هزینه وکیل خوب طلاق و شهریار چقدر است؟

هزینه های ما به صورت توافقی می باشد. شما جهت استعلام هزینه باید به دفتر مراجعه حضوری نمایید.

 نتیجه

در انجام خدمات طلاق در شهریار با شماره 02165508754 تماس بگیرید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)