سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

بهترین وکیل حقوقی تهران

ممکن است شما به بهترین وکیل حقوقی تهران احتیاج داشته باشید. در اینصورت بهترین گزینه برای شما آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه دیک داگستری می باشند. جهت مشاوره با ایشان با شماره 02186129208 تماس بگیرید.

بهترین وکیل حقوقی تهران
بهترین وکیل حقوقی تهران

 

 

 

وکیل حقوقی کیست

درمجموع می توان گفت که امور به امور حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. وقتی وکیل می گوییم ، به این معنی است که وکالت درگیر در امور ، امور و دعاوی مربوط به افراد است که به آن حقوق خصوصی نیز گفته می شود. در حقیقت ، این موضوعات کاملاً جدا از موضوعات کیفری است.

بنابراین موضوعات حقوقی مربوط به موضوعات حقوقی یا حقوق خصوصی است. و وقتی صحبت از مشاوره حقوقی می شود ، وی وکالت متخصص در امور حقوقی است ، کاملاً از سایر روندهای حقوقی جداست و مجموعه های مختلفی دارد.

بهترین وکیل کیست؟

همانطور که گفته شد ، حقوق خصوصی با موضوعات و اختلافات افراد در ارتباط است و نقش دولت بسیار ضعیف است. در این روش ، افراد با تشکیل شیوه های تجاری و تجاری بین خود ، قوانین خصوصی را ایجاد می کنند. در حالی که حقوق عمومی با مفاهیمی مانند نظم عمومی ، مدیریت دولتی ، انواع رژیم های سیاسی و موضوعاتی از این دست مرتبط است.

تقسیم حقوق به قوانین ، تقسیم حقوق به قوانین داخلی و خارجی است.

قوانین خارجی نگرانی دولت ها ، سازمان های بین المللی و موضوعات حقوق بین الملل است. از آنجا که قانون شامل حقوق داخلی و خارجی است ، حقوق خصوصی نیز می تواند به حقوق بین المللی خصوصی و داخلی تقسیم شود.

به یاد داشته باشید که یک وکیل دادگستری متخصص در حقوق داخلی است ، آن دسته از وکلائی که در جنبه های بین المللی حقوق خصوصی کار می کنند ، که بیشتر به عنوان وکلا و وکلا برای تجارت بین المللی شناخته می شوند و نه وکلا. و وکلای خصوصی داخلی وکالت خوانده می شوند.

مواردی که وکالت با آن سرو کار دارد ، مانند معاملات مانند خرید و فروش ، اجاره ، وام ، وام گرفتن و تضمین وکلا ، حقوق مالکیت خصوصی دارایی آنها ، مطالبه خسارت در نتیجه اقدامات مضر دیگر ، قانون خانواده ، از جمله ازدواج ، طلاق ، جهیزیه ، نفقه ، وراثت ، اراده و موضوعاتی مانند مشاوره حقوقی در این مناطق. البته این امکان وجود دارد که یک وکیل در امور تخصصی تر و فرعی مانند امور وراثت ، قانون خانواده ، طلاق و غیره فعالیت کند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)