سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

استعلام ممنوع المعامله با کد ملی/ استعلام ممنوع المعامله

استعلام ممنوع المعامله با کد ملی میخواهید. این مقاله را بخوانید و جهت استعلام ممنوع المعاله با شماره تلفن ثابت با شماره  02186129208  تماس بگیرید. بعد از اینکه شماره مذکور را تماس گرفتید حتما بگویید از طرفمحمدی که پاسخ شما را به نحو شایسته انجام دهند . در واقع  تنها مجموعه ای که به طور کامل به سیستم ممنوع المعامله دسرسی دارد همین مجموعه می باشد که بسیار هم برای شما مناسب است .

استعلام ممنوع المعامله با کد ملی شامل چه افرادی می شود

مقدماتا هم باید گفت اگر کسانی که به  دلیلی نمی توانند معامله کنند ممنوع المعامله شناخته می شوند. در این صورت معامله و مداخله اعمال خود نمی توانند انجام دهند و در تصرف از اموال خود منع هستند.

استعلام ممنوع المعامله با کد ملی شامل چه افرادی می شود

اولین کسانی که از انجام معامله من هستند کسانی هستند که به موجب حکم قطعی دادگاه محکومیتی دارند و در اجرای احکام از انجام معامله منع شده اند.
همچنین ممکن است افرادی عاقل و بالغ و رشید نباشند  از انجام معامله منع شده باشند. و همچنین ممکن است شخصی به خاطر بدهی ورشکسته باشد و از انجام معامله منع شده باشد. همچنین ممکن است افراد به خاطر ارتکاب جرم ممنوعیت سیاسی قانونی و اقتصادی از انجام معامله شده باشند و در این صورت معامله با این افراد باطل می باشد.

چگونه استعلام ممنوع المعامله انجام دهم

قبلاً در سایت ثبت اسناد و املاک لینک آن را ما این جا گذاشتیم  مراجعه می‌کردند و نسبت به استعلام با کد ملی کار انجام می دادند. در حال حاضر اداره ثبت اسناد و املاک این موضوع را برداشته و صرفاً از طریق دفاتر اسناد رسمی استعلام انجام میشود. پس از وقت خود را در اینترنت بیهوده نکنید. نظر به اینکه مجموعه حقوقی حقوقدان با دفترخانه فعالیت دارد شما می‌توانید با شماره 09396176322 تماس گرفته و کد ملی فرد را به ما بدهید و استعلام دفترخانه های قانونی به شما ارائه می گردد و می توانید از آن استفاده نمایید.

استعلام ممنوع المعاله بودن افراد

نتیجه 

جهت استعلام ممنوع المعامله فقط با شماره 02186129208 تماس بگیرید.جهت مشاوره حقوقی در این زمینه می توانید با همین شماره کار انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)