فهرست مطالب

اخذ ویزای تحصیلی فرانسه-وکیل مهاجرت تحصیلی به فرانسه

جهت تعیین وقت با شماره 02186129208 تماس بگیرید

 هزینه تحصیل در فرانسه

تحصیل در فرانسه رایگان میباشد دانشگاه های فرانسه انگلیس و فرانسه زمان میباشد. هزینه تحصیل در زبان فرانسه در دانشگاه دولتی ۳۷۵ یورو در سال است.

آموزش به زبان انگلیسی در دانشگاه خصوصی بین ۴۸ هزار یورو در سال می باشد که شروع تحصیل از شهریور ماه می باشد و در سال ۲۰۳ یورو هزینه بیمه می باشد که امکان خوابگاه و بورس نیز به دانشجو داده میشود.اخذ ویزای تحصیلی فرانسه-وکیل مهاجرت تحصیلی به فرانسه

اقامت بعد از تحصیل در فرانسهوکیل مهاجرت تحصیلی به فرانسه-اخذ ویزای تحصیلی فرانسه-

شخصی که هفت سال متوالی در کشور فرانسه اقامت داشته باشد.دانشجو از طریق ثبت شرکت یا ازدواج می‌توانند پس از ادامه تحصیل در   در فرانسه بماند

 دکتری در فرانسه

سفارت فرانسه در تهران بیشتر برای فوق لیسانس و دکترا ویزا میدهد. کشور فرانسه کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ایران را قبول دارد

مدارک برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

دانشجو باید برای مقطع دکترا پروژه درسی و پروپوزال خود را در سه صفحه تهیه کند و توصیه نامه از دو استاد و در رشته مربوطه به زبان انگلیسی یا  فرانسوی آماده کند و مدرک زبان dalf یا  delf یا tcf را داشته باشد و تمام مدارک تحصیلی را داشته باشد cv یا شرح کامل داشته باشد. دانشجو باید درخواست ویزا را از طریق بخش همکاری و فعالیتهای فرهنگی سفارت فرانسه در تهران انجام دهد.

فرم تقاضای ویزای بلند مدت را باید   آماده کند. cv را باید آماده کند. پنج قطعه عکس بدون روتوش باید آماده کند. کپی آخرین مدرک تحصیلی ایرانی به همراه ترجمه فرانسوی را باید آماده کند. گواهی ثبت نام در یک دانشگاه یا موسسه عالی فرانسوی همراه با مهر  تایید دولت را باید آماده کند.

کپی ۵ صفحه اول گذرنامه را باید تهیه کند.

مستندات مالی دال بر استطاعت مالی دانشجو یا خود دانشجو در حین تحصیل در فرانسه.

یک حساب بانک فرانسوی به نام دانشجو با اعتبار معادل شش هزار یورو باید آماده شود.

در هنگام ورود به کشور فرانسه دانشجو باید به دانشگاه مراجعه کنند و ثبت نام نمایند مدارک لازم شامل اصل پذیرش از دانشگاه ترجمه شناسنامه اثر ترجمه تایید شده مدارک و اصل مدارک تحصیلی از پایه تا تحصیلات متوسطه . cv و  انگیزه نامه، پاسپورت و ویزای تحصیلی چهار قطعه عکس تمام رخ بدون روتوش. اصل مدرک زبان فرانسه، آدرس ایمیل، آدرس خوابگاه یا منزل دانشجویی در فرانسه .وکیل مهاجرت تحصیلی به فرانسه-اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

همچنین علاوه بر مدارک کپی شناسنامه و اصل گذرنامه و آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات و ترجمه فرد باید حساب بانکی را به سفارت فرانسه معرفی نماید که اثبات کند پشتوانه مالی برای پرداخت هزینه در کشور فرانسه را دارد.

پذیرش در دکتری-اخذ ویزای تحصیلی فرانسه-وکیل مهاجرت تحصیلی به فرانسه

کسی که می خواهد در مقطع دکترا در کشور فرانسه ادامه تحصیل دهد بهتر است که در مقطع کارشناسی ارشد در فرانسه پذیرش بگیردو این مقدار را بگذراند تا زبانش تقویت شود. دوره دکترا در فرانسه ۳ تا ۵ سال می باشد. و دانشجو ۸۰ ساعت در ماه می تواند کار قانونی دانشجویی انجام دهد و حداقل ۶۴۰ یورو حقوق ماهیانه دریافت کند.

کارشناسی ارشد در فرانسه

کارشناسی ارشد در فرانسه در دو دوره PROFATIONAL  و research می باشد. کسانی که میخواهند بعد از تحصیل کار کنند باید دوره پروفشنال را بگذراند.

زبان فرانسه

 مدرک زبان مورد نیاز مدرک b۲ زبان فرانسه میباشد. در بخش فرهنگی سفارت فرانسه نیز می‌توانید زبان فرانسه یاد بگیرید.   ابتدا باید در آزمونtef یا tcf که توسط سفارت فرانسه برگزار می شود شرکت کنید. این آزمون هر ماه برگزار می شود دانشجو باید حداقل نمره b1 را به دست آورد .   و ثبت نام در دانشگاه که حدود ۲۸۰ یورو می باشد هزینه تحصیل ۱۸۱ برای دانشجویان مقطع لیسانس ۲۵۰ یورو برای دانشجویان فوق لیسانس ۳۸۰ یورو برای دانشجویان دکترا و ۵۹۶ رو برای دانشجویان مهندسی می باشد نکته مهم این است که ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در اکثر مواقع باید لزوماً در رشته لیسانس هم یکسان باشد.

دانشجو باید در امتحان tcf که در بخش فرهنگی سفارت برگزار می‌شود شرکت کند و تسلط به زبان فرانسوی و نمره حداقل b2 شرط پذیرش در فرانسه می باشد.

اخذ ویزای تحصیلی فرانسه-وکیل مهاجرت تحصیلی به فرانسه
اخذ ویزای تحصیلی فرانسه-وکیل مهاجرت تحصیلی به فرانسه

بورسیه تحصیلی

برای بورسیه تحصیلی شخص باید با یکی از اساتید دانشگاه فرانسه در ارتباط باشد استاد  درخواست بورسیه می دهد. لازم به ذکر است

دانشگاه از ماه فوریه بهمن ماه شروع خواهد شد و جواب نهایی در ماه ژوئیه تیرماه از طرف دانشگاه صادر خواهد شد و با احتساب ویزای دانشجویی که حداکثر ۷۰ روز به طول می انجامد در سپتامبر دانشجو میتواند ورود به دانشگاه کند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)