آیا زن شوهر دار می تواند صیغه شود

فهرست

آیا زن شوهر دار می تواند صیغه شود

شوهر نمی تواند میل جنسی همسرش را برآورده کند ، آیا زن می تواند با مرد دیگری صیغه شود

1-اگر بعد از ازدواج طلاق بگیرید ، ازدواج موقت مجاز است.

2. صحبت با مردان بیگانه نه تنها نیاز جنسی او را برطرف نمی کند بلکه باعث تشدید آن می شود و ممکن است منجر به رفتار غیرمنطقی و  شود.
اگر او بتواند خود را کنترل کند ، در غیر این صورت باید از همسر خود جدا شود و مطابق با شرایط شرعی مجدداً ازدواج کند.

3.  ازدواج زن متاهل بنا است و فتوا نداریم که اجازه ازدواج با زن متاهل را بدهد.

با توجه به پاسخ های فوق باید گفت که وقتی مرد با زن متاهل است به معنای  عدم تعهد برای زندگی مشترک و خیانت به همدیگر است و هیچ رابطه ای خارج از قانون ندارد. اگر به هر دلیلی این اتفاق  بیفتد ، جز این که از حد الهی فراتر رفتند ، آنها به تعهدات خود نسبت به همسران خود عمل نمی کنند.

هنگامی که یک زن از مشکلات زناشویی شوهر خود راضی نیست ، باید بررسی کند که آیا این یک مشکل است ، آیا این بیماری درمان می شود یا با درمان های روانی و دارویی درمان نمی شود.
1. اگر او از نوع اول است ، باید مرد را به دنبال بهبودی تشویق کند و اگر مرد صاحب فرزند شود ، توجه داشته باشید که زندگی وی  قابل ادامه  است. برخی خجالت می کشند  از پزشک متخصص کمک بگیرند ، زیرا فکر می کنند آنها فقط این مشکل را دارند ، یا پزشک خود را مسخره می کنند یا بیماری او را غیر طبیعی می دانند ، در حالی که مشاور و پزشک خوب است
2. اگر از نوع دوم باشد. اگر زن عاشق شوهر خود باشد و از طرف دیگر بتواند خود را کنترل کند و گناهکار نشود ، او تصمیم می گیرد برای خود طلاق بگیرد  اما اگر نتواند خود را از گناه محافظت کند ، باید طلاق بگیرد. بنابراین ، زن در اینجا باید از همسر خود جدا شود و با نگه داشتن  عده  طلاق بگیرد. خداوند به این زن آزادی انتخاب داد و او را ملزم به زندگی با شوهر خود و محافظت از خود در برابر گناه نکرده.

بنابراین اگر مدار گناه و جدایی برقرار شود ، جدایی بسیار مهم است.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)